Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Súhlasím

O nás

Kto sme?

Sme malá rodinná firma etablovaná na slovenskom trhu, ktorej cieľom je dopriať našim zákazníkom viac voľného času a financií na obľúbené aktivity. Preto sme sa rozhodli stať sa osobným nákupcom a službou „SAVE YOUR TIME“ Vám ponúknuť viac možností príjemného trávenia voľného času obľúbenými aktivitami a s tými, ktorých máte radi.

Vy ste pre nás prioritou

Počas nákupu sme Vašimi „zmyslami“, Vy ste pre nás prioritou a Vaše očakávania sú pre nás zlatým pravidlom. Tovar, o ktorý sa od vloženia do nákupného košíka až po odovzdanie do Vašich rúk staráme ako v bavlnke, vyberáme osobne a s rovnakou starostlivosťou ako by ste nakupovali pre seba Vy. Osobne sa zaručujeme za kvalitu služby a bezpečnosť tovaru.

Čas sú peniaze

Keby bol čas komoditou obchodovateľnou na burze, jeho cena by bola veľmi vysoká. Áno, áno, čas sú peniaze. Skutočne. Ale ako nájsť v súčasnej uponáhľanej dobe hodiny navyše? Hodinku pre športovanie, dobrú knihu, partnera, deti, alebo len tak – pre seba?
 
156 hodín nákupov
920 – 1 230 €*   
 1664 prejazdených km  150 €** 1,205 €/1 l average nafta+benzín 
 hľadanie parkovacieho miesta  nevyčísliteľné  7,5 l/spotreba na 100 km average
 státie v rade  nevyčísliteľné  
 nakupovanie zbytočností  nevyčísliteľné  

(*na základe priemernej mzdy v SR 945 € odhadovanej pre rok 2017 a 40 hod. týždenného pracovného fondu **na základe priemernej ceny nafty + benzín, priemernej vzdialenosti BA-Hainburg, a 1 nákupu týždenne).

Čo na to štatistiky?

Podľa štatistických údajov priemerný výlet na bežné nákupy potravín trvá 30 minút a bežný človek nakupujúci potraviny sa ho zúčastňuje každý deň. Takýto výlet nám zaberie 156 až 208 hodín ročne. Navyše, ak nakupujeme počas víkendov - v sobotu a nedeľu, čas strávený nakupovaním si predlžujeme v priemere o 7 minút.
Najrušnejšie v predajniach potravín počas pracovných dní býva medzi 16:00 a 17:00, počas víkendov medzi 11:00 a 12:00 a ľudia pre „jedlé“ nákupy stále uprednostňujú tradičné supermarkety, napriek konkurencii lokálnych predajní potravín, hypermarketov, obchodných centier, špecializovaných predajní potravín a lahôdok a iba 3% z ľudí nakupujúcich potraviny nakupuje prostredníctvom Internetu.

Služba „SAVE YOUR TIME“ – osobný nákupca, znamená pre Vás vždy viac - viac času, viac peňazí, viac zdravia.
X